MUTATIES BASM-website collectie
Deze websites worden beheerd vanuit de stichting tot Behoud van Authentieke Stoomvaartuigen en Motorsleepboten (BASM).
Deze websites worden samen met de uitgave SLEEP & DUWVAART vervaardigd door een onafhankelijke groep vrijwilligers, die geheel belangeloos deze uitgaven tot stand brengt. __________________________________________________________________________________________________________

week 53 (2015) - Fotogalerij Alina, Beluga, Bernardus, Bever, Bonheur, Brutus, Catharina 6, Centaurus, Coby, Cunado II,
               Egalité, En Avant XXII, Follow Me, Gemma, Gerrit (2x), Heijme Goedkoop, Hendrika, Herkules II, Heyme Goedkoop,
               Jan Leenheer, Johanna, Libertas, Libra, Lijster (3x), Mercurius, Mons, Multratug 4, Øresund, RV 2, RV 154,
               Sea Echo, Sea Golf, Sirius (2x), Triton, Union Amber, Union Grizzly, Union Jade, Vertrouwen, Vliestroom,
               Westhinder, Waterman, Zeldenrust,               
               Sleepboothavens                & Laatste nieuws

week 52 - Sleepboothavens                & Laatste nieuws

week 51 - Fotogalerij Bryan, Devotion, Donau, Flumar, Geertruida v.d. Wees, Gerrit, Herkules VII, Jacoba, Jan, Maas I,
               Mon Desir, Mover 3, Multratug 2, Saturnus, Savanna, Savanna II, Smit Madura, Stern, Sterre der Zee, Swette,
               Walrus III, Water Lady, Zeemeeuw II, Zeldzaamheid, Zuiderzee, Zuidvliet,                                                            
               & Sleepboothavens                & Laatste nieuws                & Wet- en Regelgeving

week 50 - Fotogalerij Alk, Amigo, Bonheur II, Bromo, Busco, Cecilia, Christian, Colin F, Deborah E., Dirk II, En Avant 20,
               Etna, Fairplay 24, Fairplay 27, Fe-Ja, Gepke III, Gerrie, Jacob, Jan Leenheer, Joyce, Kees Jr., Lucia, Margriet,
               Mayon, Merwestroom, Multratug 28, Orca, Ottawa, Paul Watson, Pervero, Poolster, Rofra, Ronald, SD Rebel,
               Smit Ebro, Swind, The Rythm, Union Onyx, Verrazano, Vliestroom, Walrus III, Woelwater, Zwarte Gans
               & Sleepboothavens                & Laatste nieuws               & Nieuwbouw

week 49 - Fotogalerij Annie III, Bever, Daisy Doardo, Desperado, Elbe, En Avant 35, Global Vantage, Greetje, Hannah,
               Herkules VII, Husky, Jonat, Krachtwijk, Ode, Orion, Sirius, Texelbank, -->>> 22, 32,
               & Laatste nieuws                & Sleepboothavens               & Nieuwbouw

week 48 - Fotogalerij Actief, Albert, Amor, Anna Frater, Betsie G., Bonheur, Broedertrouw 2, Catharina 4, Corry, Danique F.,
               De Schelde, Debora-E., Donau, Duo, Echo, En Avant 1, Fairplay XI, Fairplay 21, Fairplay 33, Gepke III, Groenland,
               Hannah, HeboCat 12, Hendrik 7, Hendrikje, Herkules II, Husky, Indi, Kevin, Leanke, Leeuw, Lekstroom I,
               Lodewicus, Lotus, Lummie, Maasstroom 7, Maasstroom 9, Mantra, Marshal, Mercurius, Mover, MTS Taktow,
               Njord, Orion, Orlik, Pakjesboot 12 / 22, Reinod 1, Rhenus Schub 1, Roelof F, Sea Bravo, Sea Bronco, Sea Charlie,
               Sea Golf, Shipdock III, Smit Barracuda, Smit Beluga, Smit Bever, Smit Bronco, Smit Buffalo, Spanje, Spes,
               St. Nicolaas, Suzanne, Timmerman 1, Valk, Veerhaven IX, Veerhaven XI, Viking, Vitalité, Vlug, Votrans, Warber,
               YN 571712, Zeehond, Zeeschelde, Zoom, Zwarte Gans,
               & Laatste nieuws                & Sleepboothavens               & Nieuwbouw

week 47 - Fotogalerij Deze week geen nieuwe plaatsingen i.v.m. opmaak SLEEP & DUWVAART.
              & Nieuwbouw           & December editie           & Sleepboothavens           & Mutaties           & Laatste nieuws

week 46 - Fotogalerij Adma, Adrie, Avanti, Avanti D., Bestevaer, Boreas, Bryan, Calypso, Carleine, Constantina, Dirk II,
               Donau, Dora, En Avant 21, Farley, Friendship, Hanne, Herkules VII, Herkules XI, Gemini, Gepke, Ineke, Intento,
               Jannie-B, Jennie, Kraak, Krija, Laura, Luise, Maaike, Maasstroom 7, Maasstroom 9, Maria Cornelia, Mea Vota,
               Meander, Nautica, Orion II, Smit Beluga, St. Antonius, Tadrou, Valk, Vredeburg, Volharding, Volharding II,
               Zeemeeuw,                              
               & Laatste nieuws
               & Sleepboothavens

week 45 - Fotogalerij Alp Centre, Bever, Dirk II, Dora, Dutch Pioneer, En Avant 1, En Avant 7, Fairplay 31, Flumar, Frisian,
               Hein Jr., Maasstroom 7, Nellie, Ottawatje, Rebocador 12, Residentie, Ronald, Rijn, Seville, Smit Elbe, Sterna,
               Sterre der Zee, Svitzer Svezia, Venus, Viking, Zeemeeuw                                                            
               & Nieuwbouw
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 44 - Fotogalerij ALP ACE, Atlantis, Auriga, Dianne, E.W.T. 101, Floris, Gerda, Harmonie, Impuls, Ivo, Kim (2x),
               Libertas, Liberté, Lorenzo, Mannesmann II, Marnix, Maroma, Olivier van Noort, Passe Avant, Rosa Bella,
               RT Magic, Schelde, Schelde 10, Schelde 20, Sea Horse Sil-Jeske-B, Theodora, Toom, Volharding,
               Volharding II, Zeemeeuw, Zuiderzee (2x), Zwarte Zee,                                                            
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed
               & Dienstvaartuig Stintfang

week 43 - Fotogalerij Alina, Ancor, Anna, Anna Marie, Argo, Betsie G., Bever, Bo Chris Jr/, Bounty, Buizerd, Catharina 4,
               Dalton, De Hoop 1, Dirk II, Drum, En Avant 7, En Avant 9, En Avant 21, En Avant 27, Furie, Gepke III, Grienduil 7,
               Harburg, Herkules V, Herman Gré, Jan van Hasselt, Johanna v.d. Wees, Joyce, K.N. III, Leanke, Leeuw, KP 5, KP 16,
               Lotus, Mantra, Matricaria, Maurice, Maurits Milena, Mover 3, Noldina, Nostalgie, Nyassa, Oranje 1, Orca, Ottawa,
               Paula, Roba 1, Roelof F, Rofra, Rosa, Saluté, Scorpio, Sepia, Statum, Svitzer Amstel, Swind, Tempo, Titon, Trip,
               Tygo, Typhoon, Verona, Viktoria, Virgo, Walvis, Willem B Sr., Willem Jr., Willem Lourens, Willy B., Y 571698,                Zeeleeuw, Zwerver,
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen
               R.W.S. De Zes, Gaasp, Gyrinus ex Prof. L.F. Kamps, Remedie, RWS 72, Wijk bij Duurstede, IJmond,
               BRANDWEER Zuid-Holland Zuid, HAVENS Havendienst 2, RPA 1, POLITIE Laurens ex P73,
               ALGEMEEN Gegevens van RWS boten voor zover bekend geplaatst - Bron: L. Schuitemaker
               NATUURORGANISATIES Zuiderzee, MARINE AMS 60 Bernisse,
               & Watererfgoed

week 42 - Fotogalerij Agnes, Albatros, Alberdina, Albert R., Amicitia, Barca 1, Benjamin, Brizo, Carlo Magno, Catharina VI,
               Danique F., Cunado II, Dolfijn, Duo, Eddy 1, Egbertha, Elbe, Eljo, En Avant 4, En Avant 5, En Avant XIII,
               En Avant 13, En Avant 20, Eos, Fairplay 23, Farley, Ferna, Friso, Furie, Ganzeboot, Gersom, Govert Kruyff,
               Harley D., Herkules II, Hoop, Husky, Insulinde, Ithaka, Janneke, Kattenmeer, Kollmar, Kompaan, Laura (2x), Libra,
               Louise van der Wees, Lucia, Lucille Gerling, Lucretia, Maarten, Odette, Oriënt, Orion, Panda, Perfect 6, Ruwi 27,
               Saluté, Saramaatje, Smit Cheetah, Smit Panter, Thamesbank, Thijs, Thyra, Union 11, Vliestroom, Waterland,                Waterman, Welmoed, Y 8014, YN 571698 Zeeleeuw, --->>> 31, 40
               & Sleepboothavens
               & Boeken algemeen & Walburg
               & Watererfgoed

week 41 - Fotogalerij Albert Sr., Lucia IV,                                                                                          
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen Loodswezen Aquila, Libra, Pioneer, Reiger, POLITIE P57, P87, P93, P97, P99, RP15, RP 60,
               Brandweer Gelderland, Jan van der Heyde II, Jan van der Heyde III, Zuid Holland, Zuid Holland Zuid,
               (ex)Havens RPA1, RPA16, RPA22, IJsselwerken, (ex) Rijkswaterstaat Blauwe Slenk, RWS 21, RWS 72, RWS 73,
               RWS 84, Zouwe, Vaarwegbeheer Rotterdam, Tridens
               & Watererfgoed

week 40 - Fotogalerij Amigo, ANdré B., Aries, Bever, Diana, Dirk II, Elisabeth M., En Avant 7, Gar, Gemini, Groenland,
               Herkules IX, Herkules XII, Ingmar, Lekstroom 1, Libben, Liberté, Louise van der Wees, Marshall, Matricaria,
               NN (gezocht - 4x) Oste, Paula, Pieter Boele, RT Spirit, Scorpio, SD Jacoba, SD Rebel, Sea Bravo, Sea Echo,                Shadow, Sil-Jeske-B., Spes II, Tarzan, Thamesbank, Van Noordtkade, Veerhaven III, Veerhaven XI, Volharding 1,
               Waterland, YN 571698, IJsland, IJsvogel, Zebulon, Zwarte Gans.                              
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed
               & Water-Rant Antwerpen 2015

week 39 - Fotogalerij Ad, Adelaar, Adriaan, Alk, Anne Baukje II, Antje 11, Bertha, Bryan, Centaurus, Cunado II, Daisy Dorado,
               Dalton, David, Dina, Dintel, Dolfijn, Dommel, Donau, Dubbele Bodem, Egalité, Elbe, Elise, En Avant 10, Fairplay 21,
               Geertruida van der Wees, Herman Gré, Ina, Jacoba II, Jamaica, Jan, Jan van Hasselt, Jannie B., Johanna, Kermit,
               M & M, Margriet, Multrasalvor 3, Nero, Phoenix, Rosa, Runner, Shadow, Smit Cheetah, Smit Hudson,
               SMS Shoalbuster, Sperber, Stad Gent, Statum, Thyra, Veerhaven IV, Veersegat, Virgo, Walrus III, Westgat,
               Zeeleeuw, Zeeschelde, --> 30, 40, 41
               & Watererfgoed
               & Boeken algemeen & Walburg
               & Damen-Nieuwbouw o.a.Atlantis, Dian Kingdom, Jade, Klasco 3, Multratug 29 & 30, Steve, Svitzer Yuma
               & Sleepboothavens

week 38 - Fotogalerij Akruesda, Ariës, Baukje, Brent, Broedertrouw 2, Broedertrouw XIV, Cor-Jos, De Trouw, En Avant 1,
               Grienduil 23, Hendrik, Hendrik Sr., Henja, Inge W, Joco VI, Johannes van der Wees, Lekstroom 1, Lekstroom V,                Medite, Oranje, Pionier, Puma Cheeta, Multrasalvor 3, Roek, Scorpio, SD Rebel, SD Seal, Theodora, Tineke,
               Trekvogel, Veerhaven III, Veerhaven IX, Wilco B.,                                             
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 37 - Fotogalerij Anna 7, Arend, Assistent, Bark II, Cheeta, Colin F., De Bark II, Dolfijn, Drum, Elisabeth, En Avant 7,
               En Avant 27, Fairplay 24, Fairplay 27, Fargo, Gepke III, Gioia Elize, Kievit, Komer, Laura, Lummie, Maria, Marshal,
               Maxi, MTS Statum, Nina, Ome Tinus, Orca, Orion, Ouwevos, Rodie 2, Rosa, Sea Bravo, Sil Jeske B., St. John,                Texelbank, Tjerk-Hidde, Toon, Vuture, Walrus III, Wiljo, Zeeleeuw, Zeldenrust, Zwartvos,                                             
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 36 - Fotogalerij Alba, Alicia, Amor, Auriga, Barki II, Blizzard, Centaurus, Coby, Content, Daisy Doardo, ss. De Majesteit,                De Vier, Donau, Fairplay 24, Fairplay 27, Fenna (2x), Ganzestad, Gemini, Gino, Hannie, Hansa, Happiness, Hendrik,                Hohneck, Jacoba IV, Jacoba 4, Jan van Hasselt, Lauwersmeer, M & M, Maasstroom 11, Margriet, Marshal,
               Merwekracht, Mironi, Mistral, Multidive 1, Nereus, Nero, Nes, Oranje Orion, Oscar, Paula, Perfect 6, Rio, Rixt,
               RT Adriaan, Sil Jeske B., Sirius, St. John, Terina B., Tygo, Union Princess, Volharding 4, Westerdok 1, Wodan                              
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens
               & SAIL AMSTERDAM 2015
               & 10e Nijkerkse sleepbootdagen

week 35 - Fotogalerij Alp Ace, Amer, Amice, Amigo, André B., Argo, Aruba, Assistent, Auke, Avontuur, Bever, Boreas II,
               Borneo, Colin F., Commerijn, Dancing Water, Danique F., David, De Hoop, De Zeeuw, Dickens, Eerland 28, Elbe,                Elco, En Avant, En Avant 7, Erin, Fairplay 23, Frankenwarte, Ger-ant, Greta, Guppy, Haike, Happiness, Hercules,                Herkules V, Herkules VI, Herkules VII, Jacoba, Jennie, Kornelis Jr., Lolazee, Lucia, Maarten, Maas IV, Maasstroom,                Maasstroom 11, Maderi, Maxi, Mazzel, Morra, Nereus, Noorman, Orion, Paula, Pionier, Poolster (2x), Realité,
               Rebocador 12, Roek, Scheelenluhlen, Sepia, Sirius, St. John, Statum, Thijs, Tjerk Hidde, Veerhaven IV,
               Veerhaven VII, Veerhaven VIII, Veerhaven X, Virgo, Vitalité, Voorzaan III, Vijf Gebroeders, Walrus III,
               Water Lady, Watergeus, Wieringen, Wilhelmina, Zeldenrust
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 34 - Fotogalerij Akruesda, André B., Annie III, Atlantis, Cor Jos, Cunado II, Dasa, Dutch Pearl, Frean, Fredecor, Hannes,
               Harmonie, Hendrik 3, Herkules VI, Laura, Leeuw, Maria Catharina, Nes, Pothoofd, Rosa Bella, Samsun Tug, Sepia,
               Schouwenbank, Spes, Spes II, Taurus VII, Trabzon Tug, Typhoon, Union Fighter, Viking, Volharding, Votrans,
               Walvis, Zuiderzee
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 33 - Fotogalerij Bo Jo, Catharina 8, Cunado II, Dageraad, De Twee, Egalité, Gemini, Gepke, Herkules XI, Holland 10,
               Hylke, Ina, Josina, Luus, Nostalgie, Nyassa, Phoenix, Saluté, Timmy, Walrus II, Walrus III, Willy                                                                                                         
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 32 - Fotogalerij Alany, Anna Frater, Annemarie, Asathor, Beluga, Bestevaer, Betsie G., Bever, Bonaire, Borneo, Boulder,
               Bugsier 18, Brent, Brizo, Bula, Caesar, Castor, Cevrene, Christian, Cor Bas, Corrie, De Jonge Gerbrand 7, De Barri,
               Dirkje, Donau, Elbe, Elco, En Avant, Energie, Ennya, Eos, Fairmount Alpine, Fairmount Expedition,
               Fairmount Sherpa, Fairplay IX, Fairplay XI, Fairplay 33, Ferna, Fijenoord, Gesina, Harmonie III, Hera, Husky,
               Hydra, Jacoba, Jan Lieven II, Jana, Jelle, Jennie, Jenny, Jonat, Joop, Joyce, Kolga, Koloniën, Lady, LEBA III,
               Lekstroom 5, Libertas, Liberté, Libra, Maurice, Mayon, Mons, Multrasalvor 3, Nes, Odin, Otto, Pampus, Paula,
               Pergo, Phoenix, Ram, Realite, Riga, Riny, Risico, Rosalina M., Runner, Salvor 1, Samsun Tug, SD Jacoba,
               Sirius, Smit Ebro, Stoffel, Storm, Stormvogel, Synergy, Terina B., Theo, Thetis, Trabzon Tug, Union Sovereign,
               Ursus, Veerhaven X, Vliestroom. Votrans, Welmoed, Willy, Woelwater, Zemar, Zephyr, ZP Chalone.
               & Dienstvaartuigen Havendienst Havendienst 5
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 31 - Fotogalerij Alcyon, Battle, Boreas, Caesar, Content, Cornelia, De Sain, En Avant 32, Erasmus, Evert, Fairplay 21,
               Hermanna, Julius, Kaatje, Kolga, Lekko, Mantra, Michelle, Multratug 28, Orion, Pelikaan, Smit Ebro, Smit Panther,
               Thionville, Tijl, Votrans, Walrus III, Wuta,                                             
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen RWS Bergsche Maas, Kraanenwerd Loodswezen Polaris, Rigel, Havendienst Zaan, Zaanstad 1,
               Vaarwegbeheer Zaandam,

week 30 - Fotogalerij Adrianus, Alida B, Alligator, Amigo, Anny, Bestevaer, Blizzard, Brisant, Christiaan 2, Citius, Content,
               Cunado II, En Avant, En Avant 1 (2x), En Avant 7, En Avant 9, Hekhulp, Hektrek, Jetsina, Johanna, Kaap Fastnet,                Kevin, Le Lavandou II, Leba, Lekstroom V, Louise v.d. Wees, Maarten van Rossum, Marconi, Maria Gratias,
               Multratug 28, Neeltje Jacoba, Noorderlicht, Nostalgie, Oude Rijn, Paula, Pinnau, René, Reinod 4, Rofra, RT Zoë,
               Samsun Tug, Sarah B,SD Shark, SD SEAL, Sil Jeske B, Smit Panther, Statum, Titan, Trabzon Tug, Tuimelaar,
               Typhoon, Virgo, Westgat, Wiwi, Willem III, IJssel, Zaan (3x), ZAR III, Zeearend, Zeehond, Zeeland, ZRD 10.
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 29 - Fotogalerij Alligator, Auriga, Bever, Citius, Corrie, Cunado II, D.H. Alpha, Delfshaven, Dockyard VI, Finland (3x),                Gaal, Gabriëlle, Galaxy, Gallusturm, Ganges, Gar, Garula, Gavia, Gavialis, Hercules, Holland (2x), Holland II,
               Holland V, Holland 10, Husky, K.N. II, Multratug 28, Oranje, Oranje 1, Orca II, Orca 3, RVE 53,
               Smit Bever, Smit Bison, Smit Elbe, Specht, Stefanie, Thetis (3x), Viking, Willem Barensdz, Woest,
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 28 - Fotogalerij Anna 1, Antiquiteit, Bernardus, Caland, Catharina 4, Chelsea B, Condor, Cunado 2, Dickens,
               Dreadnought VII, En Avant 27, Frisian, Furie 4, Hendrik Klaas, Jason, K.P. 7, Liberté, Libra, Maasstroom 8,
               Maria, Oscar, Pardoes, Paula, Pilot, Rodie 2, Salvor 1, Sandra, Sawai V, Sientje, Sirius, Spolum,
               Stef, Stefan, Thera, Thetis, Tommy, Voorzaan, WaterLady, Wika, Zeemeeuw, Zeldenrust, 84, 85, 91
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen Havens SB 35, DOUANE Zeearend,

week 27 - Fotogalerij Alja, Ancor (2x), Annemarie, Attack 12, Auke, Bluster, Bonaire, Boulder, Claudia II, Coastal Service,
               Cogri, Damen Dragon Fly, Dreadnought I, Dreadnought III, Dutch Pioneer, Eerland 2, Erny, Esperance,
               Ester, Femke, Gerda, Goudvink, Goudvisch, Groenland, Hansa, Hati, Herkules IX, Jan.B.II, Janny, Javazee,
               Joco IV, Johanna, Le Colimaqon, Lies, Lieven Gevaert, Lotus, Maaike, Marie 2, Marie 12, Mehari, Multratug II,
               Multratug III, Multratug 16, Nadia, Nelleke, Norway, Phoenix, Poolster, Regienna Anneliese, Regiena Anneliese,
               Regina Anelies, Rex, Rheine, SB 2, Texas, Thor, Union Eagle, Union Panda, Veerhaven X, Waratah, Zephyr 1,
               ---->>> 84, 85,
               & INHOUDSOPGAVE edities 195, 196
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed
               & Maritieme Boeken Serie's jaarboeken
               & Dienstvaartuigen BRANDWEER: Hoorn, RHD: RHD 10/Brakestein TX 76, POLITIE: P97, HAVENS: RPA 15,
               LOODSWEZEN: Perseus,

week 26 - Fotogalerij Alany, Argo, Astrid, Atina III, Beaufort, Beppie, Bo, Bo Chris Jr., Bo-jo, Bonheur, Boreas, Bruinvisch,
               Burly, Carleine, Catharina 4, Deun, Coby, Dickens, Dockyard V, Eide Fighter, Er ny (3x), Fairmount Sherpa,
               Hein Jr., Herkules VI, Iskra, Janna, Kolibri, Mandi, Merwekracht, Morra, Noorderzon, Oceaan, Oceaan II, Orca,
               Øresund, Orion, Petronella J. Goedkoop, RHD IV (2x), Rimfaxe R., Rotterdam 30, Rijnwerken, Schwartenbek,
               SD Sparta, Tineke, Titan III, Tygo, Walrus III, Zeemeeuw, Zeldenrust, Zwarte Zee
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen RIJKSWATERSTAAT: Grave, Tridens, Zegge, LOODSWEZEN: Libra, Polaris, ROEIERS : RVE 1,                RHD : RHD IV, RHD VII, RHD 7, RHD 10 HAVENS: Havendienst 17, RPA 9, BRANDWEER : Batouwe (2x), Gelderland,
               & Watererfgoed
               & Sleepboot races Detroit 2015

week 25 - Fotogalerij Amazone, Anaconda, Anders J. Goedkoop, Annika, Arend, Argo (2x), Argus, Argus 5, Assistent,
               Banjaardsbank, Bekor, Berkel, Binger, Calypso, Catharina 4, Chico, Commando, Credo, Corsy, De Kempenaer,
               Desperado, Dickens (2x), Dirk, Dolfijn, Dutch Pioneer, Eduard, Eerland 2, Elise, En Avant 1, En Avant 9,
               Eros II, Esther, Fairmount Expedition, Flumar III, Frieda, Friso, Fijenoord, Hebo-Cat 1, Hein Jr., Hendrik 3,
               Hercules, Herkules VII, Hulder, Husky, Intento, Ithaka, Jan Willem, Jantje, Jennie, Jill F., Jopke, Jumbo,
               Kornelis Jr., Laura, Liberté, Linge, Lucia, Lummie, Lupus, M & M, Martin H., Matricaria, Maurice II,
               Melissa, Mercurius (2x), Mirte, Mover 1, Mover 3, Mover 4, Multratug 12, My Fair Lady, NN 18,
               Orca, Orion, Oude Waal 1, Pieter, Rofra, Ronald, RT Claire RVE 9, Savanna, Schwartenbek, SD Sparta,
               Sea Alfa, Serwal 3, Smit Cheetah, Stolk, Terbregge, Titon, Union Koala, Vatna, Verona, Volharding 11,
               Walrus III, Werkspoor IV, Wewa, Willy, Zwabo 5,
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen RIJKSWATERSTAAT: R.W.S. 15,

week 24 - Fotogalerij Aaltje, Albert R., Alina, Annie III, Aquarius (2x), Argo II, Attack 10 (2x), Boxer, Cornelis Sr., Diana,
               Dockyard V, Dutch Pearl, Elbe, Elise 4, Geertruida v.d. Wees, Grienduil 7, Heco, Herkules XII,
               Hermina E. Goedkoop, Johanna vd Wees, Karper, Kolga, Libben, Maassluis, Multratug 4, Oba,
               Onrust, Rodie 4, Saluté, Salvor 1, Shadow, Smit Elbe, Smit Hudson, Sperwer, Texelbank, Thijs, Tyfoon,
               Union 11, Union Princess, Viking, Vitalité, Volharding 1, Westervaart, Zeelandia,
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen RIJKSWATERSTAAT: Dé Rijkswaterstaat 1, Gaasp, Schulpegat, DOUANE: Zeearend,
               POLITIE: P1, HAVENS: HD 8, RPA 20 LOODSWEZEN: Lacerta,
               PROVINCIES: Noord-Holland 1, BRANDWEER: Zuid-Holland Zuid,

week 23 - Fotogalerij Albatros, Alp Ippon, Aquila, Argus, Atlas II, De Hoop I, Diana, Eemshoorn, Elizabeth, En Avant 9, Hai,
               Jan, Johan, Klazina, Koerier, M & M , Mazzel, NN 17, Nobody, Orava, Parabolos, Pesante, SD Salvor,
               Sil Jeske B, Smit Orca, Terramare 1, Titanic, Votrans, Zeemeeuw,
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 22 - Fotogalerij Bever, Broedertrouw 4, Buizerd, Calypso, Catharina 6, Christina, Daisy Doardo, Dirk II, E.W.T. 107,
               Elizabeth, En Avant 21, Fairmount Sherpa, Gabber, Greif, Kreek, Lekstroom 1, Mercurius, Nautica, Otto, Paula,
               Reinod 14, Rodie 2,RT Evolution, Ruurtje, Saturnus, SB 3, Shadow, Sirius, Smit Elbe, Sumus Umbra, Union 11,
               Viking, Vlieland, Wachter,Zeelandia, Zeemeeuw, Zeerob, Zwoeger, & 30, 32
               & Vaardag Sleepboothaven Maassluis
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 21 - Fotogalerij Bona Spes II, Dollard, Dommel (Y 8039), En Avant 4, Grienduil 7, Jacoba, Johanna vd Wees,
               Lekstroom 1,
               & Watererfgoed
               & Sleepboothavens

week 20 - Fotogalerij Aaltje, Ad, Amazonde, Anna 4, Aries, Bertus Jr., Catharina 7, Deurloo, Driebond IV, Dutch Power,
               Dynamis, Eerland 28, Egalité, F50, Fairplay 21, Fairplay 24, Ger Anita, Gerda, Hendrik 4, Herkules VII, Hielke,
               Hiljo, Jan, Jelle Auke, Joco VI, Joke, Kever, Kever II, Kleine Beer, Mammoet, Maria (2x), Marshal, Multratug 4,
               Nyassa, Orion, Pampus, Phoenix, RT Adriaan, RT Spirit, Rika, Rotterdam 30, Ruurtje, Sirius, Smit Beluga,
               Smit Elbe, Smit Panther, Smit Schelde, Titon, Tjerk Hidde, Tonijn, Tijma II, Ventura, Votrans,
               Waddenzee, Westerdok 1, Willemien, Willemskade, Willy-B, Zelzate, Zijlroede, 20, 32, 90,
               & Sleepboothavens
               & Sleepbootdagen 2015      Opduwers actief
               & Watererfgoed
               & Dienstvaartuigen RIJKSWATERSTAAT: De Twee, Dr. Ir. Blocq van Kuffeler, RWS 38, RWS 60, RWS 73,
               ROEIERS: RVE 46, KRVE 61 HAVENS: RPA 3, RPA 5, RPA 12, RPA 14, RPA 16, Zaanstad II, DOUANE: Kokmeeuw                POLITIE: P5, P6, P16, P18, P55, P87

week 19 - Fotogalerij Amazone, Ameland, Bever, Bojo, Boreas, Breevaer 18, Brent, Broedertrouw 2, Cunado II, Eems,
               En Avant 27, Evenaar, Friendship, Gemma, Gerlena, Gijs, Harley D., Hein Jr., Henriëtte van der Wees,
               Hercules, Huiswaarts, Janus, Johannes J, Joop, Kever II, Leanke, Marga, Matador, Merwede, Mistral, Onrust,
               Riad, Risico (2x), Schiedam, Smit Bronco, Thalassa, Theodoor, Thomas Letzer, Triton, Twin, Tijma,
               Veerhaven IX, Veerhaven X, Veerhaven XI, Veersegat, Wilhelmina (2x)
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 18 - Fotogalerij Betsie G, Bo Jo, Bryan, Cunado II, Dirk, Eerland 23, Eerland 28, Elbe, En Avant III, F 50, Fairplay IX,
               Fairplay 21, Fairplay 23, Fairplay 26, Gemma, Grienduil 7, Hercules, Holland, Jan, Johanna v.d. Wees, Kim K,
               Lambert, Marian V, Realité, Robert David, RT Adriaan, Ruben, Savannah, SD Seal, SD Shark, Smit Schelde,
               Sperwer, Statum, Timmy, Union 7, Union 11, Walrus II, Willem Marie, Willy,               
               & Sleepboothavens
               & Koningsvaart 2015
               & Watererfgoed

week 17 - Fotogalerij 20, Ariës, Atina III, Bertus Jr., Cunado II, Elbe, Gemma, Herkules VI, Hunter, Kevin, Oosterschelde,
               Riga, RT Claire, RT Magic, RT Spirit, SD Stingray, Sobrina, Sumus Umbra Tjerk Hidde, Sobrina, Souvenir,
               Tygo, Veerhaven IX, Votrans, Walvis, YN 281, Zwarte Gans,
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed
               & Inhoud S & D edites 193 & 194
               & Alk Boeken Hèt boek van de Binnenvaart van 2015
               & Walbrugpers Weer 4 nautisch verwante geschiedenis boeken
               & Dienstvaartuigen Havens Havendienst 17, PoA 1, PoA 2, PoA 5, RPA 16, WN 10 RIJKSWATERSTAAT Batenburg,                Cygnus, De Nes, POLITIE P3, P6, P58, P97, BRANDWEER De Weer, Loodswezen Cetus

week 16 - Fotogalerij Ajax, Anna 4, Bastion, Bo, Brent, Broedertrouw II, Bryan, Buizerd, Catharina 5, Egalité, Elbe,
               En Avant III, En Avant 27, Fairplay IX, Fairplay XIV, Fairplay 24, Flumar III, Geertruida v.d. Wees,
               Gemma, Groenland, Hammonia, Hendrik Klaas, Hermanna, Jumbo, Lekstroom 1, Lucia, Manna II, MPR 3,
               Multrasalvor III, Orca, Oscar, Phoenix, Sirius, RT Evolution, SD Rebel, Sil-Jeske B, Smit Orca, Spes II,
               Svitzer Svezia, Thamesbank, Theodora, Tilly, Tommy, Union 7, Union Sapphire, Viking, Volharding 11, Zebulon, ZP Bison
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 15 - Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 14 - Fotogalerij Ad, Adelaar, Afon Gogh, Alina, Anna Martha, Argo II, Aruba, Bachus, Broedertrouw XIV, Bryan, Cor,
               KP 17, Linda, Maasstroom 7, Multrasalvor 3, Multratug 28, Onrust, Oosterpoort II, Roland, Romaria, De Hoop 7,                De Ruyter, Donge, Duo, Eric, Franz Haniel IX, Fairplay IX, Geertruida vd Wees, Gerda III, Gotland, Haai, Hammonia,                Hebo-Cat 12, Herkules II, Herkules IX, Houtvaart 2, JWR Marten, Kaikoura, KP 12, KP 15, KP 17, Linda,
               Maasstroom 7, Multrasalvor 3, Multratug 28, Onrust, Oosterpoort II, Roland, Romaria, RT Emotion, Schelde,
               Smit Australië, Storm, Valerie 2, Vayak II, Veerhaven IV, Veerhaven VIII, Veerhaven X, Veerhaven XI, Vergania,
               Warber, Zijpe, ZP Bear,
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed
               & Dienstvaartuigen POLITIE P6, Havens PoA 5, RIJKSWATERSTAAT RWS 24 , RWS 73, Speurder, Westergat,
                  Zuiderzee

week 13 - Fotogalerij Adriaan, Albatros, Alja, Argo, Aries, Atlas, Auriga, Avontuur, Bever, Blizzard, Broedertrouw 2, Bryan,
               Büffel,Catharina 7, Chelsea-B, Christian, Christine, Cura Nostra, Daisy Doardo, Dancing Water, De Hoop 1, Dirk II,                Dolfijn, Eerland 23, En Avant 21, Frisian, Gepke III, Hebo-Cat 7, Herkules V, Herkules VI, Herkules XII, Hugo
               Hunter, Hydra, Jamaica, Janneke, Joco IV, Julia, Lekstroom I, Lekstroom V, Koerier, M & M, Maria Gratias, Milla,
               Moos, Nancy, Neeltje Jacoba, Orion, Orka, Oscar, Rhenus Schub 1, Ronald, RT EMotion, RT Evolution, Rijn,
               Sirius, Smit Angola, Smit Panther, Smit Orca, Springer, Timmy, Union 11, Union Sapphire, Water Lady, Witte Zee,
               Yska, Zeelandia, Zeldenrust
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed
               & Dienstvaartuigen Roeiers KRVE 29, KRVE 60, RVE 53, Politie P 96, Havens PoA 1, SB 35, RWS RWS 70,
                  Particulier Alk, Loodswezen Aquila,

week 12 - Fotogalerij Argo, Blizzard, Bo, Borgir, Catharina 7, Curacao, Daniël, Drammer, Elise 1, Esperance, Frisia, Isa, Jan,
               Joke, Joson, Lotus, Maria, Matricaria, Mercurius, Noorman, Nyassa, Otto, Riga, RT Spirit, SD Seal,
               SD Shark, Sobrina, Valk, Zeepaard,
               & Sleepboothavens

week 11 - Fotogalerij Arend, Content, En Avant 4, En Avant 21, Fairplay 23, Isa, Jacoba, Joco III, Joco IV, Koerier, M & M,                  Noorman, Norne, Pieter Boele, RT Adriaan, RT Spirit, SD Stingray, Smit Ebro, Speculant, Texelstroom, Wilma
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen RWS De Negen, De Twaalf, Hammen, RWS 27, RWS 73, Loodswezen Aquila, Endeavour
                  ROEIERS KRVE 59, KRVE 62, HAVENDIENST RPA 1, Zaanstad 2, SB 32, SB 34, POLITIE P98, P136, BRANDWEER                   Zuid-Holland Zuid, 53-89-YT

week 10 - Fotogalerij Annie II, Bommel, Boris, Brent, Brutus, Dancing Water, De Rikus, Delta, Dirk II, E.W.T. 8, E.W.T. 107,
               Fairplay 21, Fairplay 24, Fairplay 26, Graceland, Henriëtte van der Wees, Herkules V, Ido 2, Ingmar, Mercurius,
               Risico, SD Rebel, SD Stingray, Smit Cheetah, Smit Ebro, Smit Panther, Texelbank, Thamesbank, Veerhaven II,
               Waterman, Wilhelmina,
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen POLITIE P5, P23, P84, P96, 97-37 VN,
               & Watererfgoed

week 09 - Fotogalerij A 988, Alk, Annie III, Beertje, Betsie G, Bo, Bob, BoBo, Broedertrouw 2, Brutus, Büffel, Catharina 5,
               Catharina 8, De Rikus, De Wilhelmina, Dirk II, Echo, Eerland 23, Ekster, En Avant III, En Avant 32, Fabian,
               Fred, Furie, Geertruida v d Wees, Gepke, Hendrik, Henri, Herkules V, Hercules VI, Hercules XI, Jannie B.,
               Jeanne, KP 7, Maasstroom 11, Mercurius, Mistral, NN 16, Nyassa, Realité, Rodeur, Rosanne, Rijn,
               Smit Elbe, Sperwer 1, Terina B. Terramare 1, Themis, Tyfoon, Union 7, Union 11, Valk, Veerhaven VIII,
               Verona (2x), Viking, Votrans, Vrede, Walrus II, Walrus III, Zebulon, Zeemeeuw, Zeldenrust
               & Sleepboothavens
               & Dienstvaartuigen RWS De Twaalf, Pegasus, RWS 38, HAVENS BBA 2, Havendienst 2, Schiedam
               POLITIE RP 17, RP 72, LOODSEN Apollo,
               & Watererfgoed

week 08 - Fotogalerij Adelaar, Adriaan, Albert-B, Argo, Bertus Jr., Blizzard, Brent, Broedertrouw XIV, Bryan, Coby, Condor,
               David, De Ruyter, Dirk II, Dirk Sr., Drum, En Avant 28, Eric, Fairplay XIV, Friso, Gemini, G.M. Roentgen,
               Herkules VII, Huger, Jan, Jannie B., Kraak, Lovely Bandit, M & M, Maasstroom 11, Margiet, Mira, Montana,
               MTS Indus, Noorderlicht, Oberon, Odette, Oosterpoort II, Oudenborgh, RT Adriaan, RT Spirit, Rysum, S.B. 3,
               Scorpio, Sirius (2x), Smit Elbe, Storm, Svitzer Muiden, Terbregge, Tyfoon, Veerhaven XI, Viking, Voorzaan,
               Yves, Zwet.
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 07 - Fotogalerij Afon Goch, Ameland, Argonaut, Auke, Battle, Bernardus, Bommel, Büffel, Christian, Coby (2x),
               En Avant 10, En Avant 23, Fairplay 1, Fairplay 21, Fairplay 26, Jelle Auke, Lucia, Maasstroom 8, Macy, Morra,
               Mover 3, Orta, Ouwe Piet, Rodie 2, Sabre, Scheldebank, Sleur, Smit Ebro, Smit Panther, Smithbank,
               Svitzer Svezia, Union 8, Venture, Vikingbank, Walcheren, Wiljo, Zeepia, Zwet,
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 06 - Fotogalerij Afrika, Alja, Attack 55, Buizerd, Cura Nostra, De Hoop 1, Dieze, Edith, Frisian, Friso, Gemma, Isa,
               Noordhoek Pathfinder, Orion, RT Adriaan, RVE 53, SD Salvor, SD Sparta, Sirius, Smit Bronco, Smit Ebro,
               Smit Schelde, Terbregge, Texelbank, Thamesbank, Union 7, Waterweg, Wilco B., Willem Jr. Willem Lourens,
               Zeeleeuw, Zeemeeuw II, Yogi, Yves, Zebulon, Zeelandia,
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 05 - Fotogalerij Barkentijn, Bertha, Bobcat, Bommel, Büffel, Catharina 7, Catharina 8, En Avant 5, En Avant 12,
               Fairplay I, Fairplay XIV, Fairplay 24, Germa III, Herkules IX, Jupiter, Jutta (Agnes), Klazina, Maria,
               Maurice, North, Piet Hein, SD SEAL, SD Sparta, Smit Cheetha, Smit Hudson, Smit Seine, South, Tjerk Hidde,
               Typhoon,Veerhaven VIII, Votrans, Waddenzee, Waterman.
               & Sleepboothavens
               & Watererfgoed

week 04 - Fotogalerij Aqua Twin, Benjamin, David, De Hoop, Fairplay 24, Germa III, Herkules IX, Joco IV, Koerier, Lotus,
                  Nescio, Njord, Peerke, Raaf, SD Rebel, Smit ~Ebro, Twee Gebroeders, IJsland
               & Watererfgoed

week 03 - Wegens een computer probleem zullen minder mutaties worden gedaan dan in andere weken.
               Fotogalerij Alpha, Haukje, Joop, Juma, Marlène, Mistral, Orca, Smit Jakarta, Spes II, Synergy, Trekvogel,
                 Twee Gebroeders, Wilma,

week 02 - Fotogalerij Antilope, Antje, Bo, Broedertrouw X, Büffel, Connie, Dieze, Edith, Eric, Flevum, Friso, Jan, L ' Avenir,
               Louise v.d Wees, M & M, Maasstroom 7, Marlène (III), Nanjo, Princess H, Potvis, R.V. 1, Rebel, Lotus, Revenir,
               Ruben, Saba, Spartacus, Spes, Tilly, Tyfoon, Vlet NN15, Wenny, Zeearend, Zeeland.                  
               & Sleepboothavens Rijnmond.
               & Dienstvaartuigen Particulier Geertje, RWS De Zes
               & Watererfgoed Sorry voor de fout begin dit jaar - als het goed is het nu hersteld.

week 01 - Fotogalerij Adrianus, Andre, Antarctica, Argo, Argus, Barkentijn, Bommel, Brent, Bruinvisch, Cornelis,
               Christiaan Brunings, Egalité, En Avant 10, En Avant 35, Fairplay XIV, Fury, Geertje-D, Ginger, Hendrik,
               Independent 3, Ivero, Jason, Laura, Lutin, Maasstroom 7, Marina, Mevo, MTS Vanguard, RT Evolution,
               SD Jacoba, SD Salvor, SD Sparta, Silani, Sterna, Swind, Terramare 1, Thyra, Triton,
               Watergeus, Zeehond,
               & Sleepboothavens Rijnmond.
               & BOEKEN Jaarboeken de Alk
               & Varende Monumenten© Doorgevoerde wijzigingen van de procedures
               & Dienstvaartuigen R.W.S. - Antares, Bokkegat, Breesem, RWS 23, RWS 24, RWS 70, RWS 88, Scheurrak, Siege -                   Politie P01, P04, P05, P 93 - Loodswezen Endeavour Havendiensten Havendienst 2, Zaanstad 1,
                  Brandweer De Weer
               & Watererfgoed

___________________________________________________________________________________________________________

Vragen
Als u nog vragen heeft over ons websitebeleid kunt u contact opnemen met webmaster.

Copyright © - 1977 - heden BASM