Hèt blad voor de
   beroeps- en
   recreatievaart  
   van:
   Stoomboten,
   Sleepboten,
   Duwboten,
   (ex) Overheidsvaartuigen



MUTATIES BASM-website collectie                       Laatste up-date: 10 november 2018
Deze website wordt beheerd vanuit de stichting tot Behoud van Authentieke Stoomvaartuigen en Motorsleepboten (BASM).
De websites worden samen met de uitgave SLEEP & DUWVAART vervaardigd door een onafhankelijke groep vrijwilligers, die geheel belangeloos deze uitgaven tot stand brengt. _______________________________________________________________________________________________________________________

week 46 - Fotogalerij                                                                           
               & Inhoud editie 216 bekend

week 45 - Fotogalerij Alk, Annet, Aquila, Ara, Bo, Boka Alpine, Boka Sherpa, Bryan, Corrie II, Da Capo, Demeter, Descansar,
               Dutch Pioneer, Hilarius, Innovation, Isa, Jan, Johanna, Johannes-J, Lara, Lima, Maasstroom 9, Merwestroom,
               Mon Desir, Neeltje, Nestor, NestorIX of 9, Nicole, Orta, PM 1, Riga, RT Evolution, Scheldestroom, Schwartenbek,
               Thyra, Tjerk-Hidde, Warber                              
               & Sleepboothavens (07/11)           & Transporten (07/11)          
               & Dienstvaartuigen RWS 71, Schulpegat, Zuid Holland Zuid,

week 43 - Fotogalerij Albatros, Atlas, Blizzard, Christine, Cornelis, Duiker, Ferry - Jo, Gino, Hamster, Hannah, Hendrik-Klaas,
               Hugo, Iris, Jaro, Lydia D., Maasstroom 9, Mary 1, Multratug 16, Noorderlicht, Sirius, Survivor (2x), TSM Kermor, Vlieland,
               Waddenzee, Weesje, Willy,                                             
               & Sleepboothavens (22/10)           & Transporten (24/10)           & Alphabetische namenlijsten aangevuld t/m editie 213
               & Dienstvaartuigen De Vier, P154, Poseidon, RPA 16, RWS 58,Tender 1,

week 42 - Fotogalerij Elizabeth, Experience, Innovation, RT Revolution, Saenstroom Sr., Saturnus, Sentosa, Svitzer Muiden,
               Thetis, Triton, Union Princess,                                                            
               & Sleepboothavens (15/10)           & Transporten (15/10)
               & Dienstvaartuigen Nieuwe Maas, Nieuwe Merwede, Nieuwe Waterweg (2x), Nieuwegein,

week 41 - Fotogalerij Hebo Cat 10, Hebo Cat 12, L'Avenir, Lara, Leanke, Neijenbeek, Nelly, Neptunus, Neptunus 1 (2x), Neptunus 5,
               Neptunus 6, Neptunus 8, Neptunus 9, Neptunus 11, Neptunus 12, Neros, Nestor, Netta, Newa, Nicoline (2x), Nicoline 4,
               Nienke, Nieuwe Gracht, Nieuwland, Nikolaus, Nitschjewo III, Shipdock IX,                                             
               & Sleepboothavens (07/10)           & Transporten (09/10)                & Dienstvaartuigen Hebo-Cat 10, Nieuwe Maas (1962)

week 40 - Fotogalerij Actief, Adelaar, Anja, Bonaire, Daisy Doardo, Dommel, Eddy, Jeanne, Multratug 17, Naomi E., Nassau,
               Nassaukade, Natascha, Nathalie O., Nautic, Nautica 1, Nautilus, Navin, Navis III, Neco, Nederland (5x), Nedlloyd 1,
               Neeltje (3x), Neeltje Jacoba, Nefiche, Nelleke, Nellie (3x), Nelly (4x), Neptun, Neptunus, Oriënt, Phoenix, Rodie 2,
               Svitzer Typhoon, Telstar, Triton, Vos Patriot, Xander, Zeeleeuw                              
               & Sleepboothavens (04/10)           & Transporten (04/10)                & Dienstvaartuigen Castor (PoA 1), P9,

week 39 - Fotogalerij Abraham van der Wees, Albatros, Anna Marie, Assistent, Atalanta, Bo, Catharina 4, Cerro, Charles, Dintel,
               En Avant 9, En Avant 27, En Avant 31, Fairplay X, Gebroeders Bever, Groningen, Holland, Invictus, Geertruida van der Wees,
               Jacoba II, Jan van Hasselt, Marshal, Mazzel, Mistral, MTS Viscount, Multratug 32, Naan, Nadine II, Nahe, Nancy (3x), Nanjo,
               Nanti Oulu, Narwal, NN42 (Sleepvlet te Haarlem), NN43 Sleepboot te Delfzijl, Noordwijkerhout, Noorwegen, Nora (2x),
               Norma (2x), Nova Cura, Nova Zembla, Novalis, NSI 32, Nijmegen, Orion, Paula, RT Borkum, SB 24, Sch 2346, Statum,
               Texelbank, Thamesbank, Veerhaven XI, Volharding 1, Voorwaarts, Willy, Wuta, YN 571790
               & Transporten (29/09)           & Sleepboothavens (28/09)           & Slb. Assistent te koop + Onderdelen Industrie (28/09)
               & Dienstvaartuigen Havendienst 2, Nijenbeek, P 97, RWS 21, Waddenzee           & Inhoudsopgave S & D 215 (28/09)

week 38 - Fotogalerij Ariës, Corvus, Cunado II, De Uitdaging, DMS Stork, Driebond V, Dutch Blue, Duwaco 1, En Avant 32,
               Esperance, Europart II, Geertje, Harmke, Intento, Jacoba, Jel...., Kruimel, Limburgia, Maasstroom 11, Mazzel, Morra,
               Neptun 11, Noorman, Noorwegen, Nora-B., Notre Dame, Norway, Nostalgie, Nova Cura, NSI 32, Nijverheid, Ottawa,
               Patrijs, Pilot, Rheinland, Riga, Shadow, Siel HB 12, Smit Aruba, Spintore, Thyra, Timmy, Veritas, Votrans,
               Walrus, Walrus V, YN 571785
               & Publicaties (20/09)           & Museum nieuws (20/09)           & Transporten (20/09)           & Nieuw boek Van Walburg (20/09)
               & Dienstvaartuigen Cygnus, Jaguar, P 154,

week 37 - Fotogalerij A 871, Annie IV, Barkentijn, Bison III, Bo Djovanny, Brabant, Broedertrouw 4, Centaurus, Daan, Dancing Water,
               Danube, Elise 1, Geertruida van der Wees, Herkules VIII, Humus III, Innovation, Johanna van der Wees, Libben, Libra,
               Martinus, Maxal 1, Mira, Mon Desir, Paula, Phoenix, Pilot, Rheinland, Riga, Rupertus, Ruurtje, Sil-Jeske B., Treeske,
               Typhoon, Vitalité, Westfalia,
               & Transporten (13/09)
               & Dienstvaartuigen Duvenee, Echo, Hebo Cat 5, RPA 15, RPA 16, Surveyor 1, Thilla,

week 36 - Fotogalerij Albert V., Alk, Atlas (2x), Bis Viridis, Catharina 6, De Wilhelmina RP 17, Dilles, Esperance, Hand in Hand,
               Hendrik, Junior-B., Maaike, Maasstroom 7Maurice, MTS Vanquish, Multratug 32, Petra, Pool Express, Sea Bulldog,
               Therese, Teunis, Union Lynx, Union Manta
               & Transporten (06/09)           & Publicaties (06/09)

week 35 - ------

week 34 - Fotogalerij Adriana-HC 2, Anne Marie, Assistent, Beagle, Bis Viridis, Bruinvisch, Danuba, Dutch Power, Furie (2x)
               Hercules (2x), Holland, Innovation, Jennie, Kevin, Kwart, Libben, Maashaven, Mergus, MTS Vanquish, Sea Bulldog,
               Smit Seine, Storm, Theo, Tonijn, Vechtstroom, Volharding, Willy, Zeelandia,
               & Transporten (21/08)           & Sleepboothavens (22/08)           & Publicaties (22/08)
               & Dienstvaartuigen Hellegat, P 11, RPA 15, RWS 73, Schelveringe,

week 33 - Fotogalerij Antiquiteit, Aries, Atlas, BoBo, Citius, DMS Stork, Donau, Echo, Elisabeth, Fairplay 1, Fairplay 31, Fighter,
               Frisian, Hugo, Karin, Maassluis, Panda, Pegasus, Scheelenkuhlen, Sea Bulldog, Smit Cheetah, Veerhaven IV, Virgo, Zeus,
               - 11, 20, 21, 30, 83.
               & Transporten (12/08)           & Sleepboothavens (17/08)           & Publicaties (17/08)

week 32 - Fotogalerij Broedertrouw XIV, Cheeta, Corvus, Elbe, En Avant 1 , En Avant 9, En Avant 27, Fabian, Geka 29, Gepke III,
               Hektrek, Holland (5x), Husky, Libra, Mover 3, Rotterdam, Thijs, Union Manta, Veerhaven IX, Vliestroom,               
               & Sleepboothavens (05/08)           & Transporten (08/08)           & Publicaties (05/08)           & NDSM Toen en Nu (06/08)
               & Inhoud edities 212, 213, 214 (09/08)
               & Dienstvaartuigen RPA1, RPA 12, RWS 71,

week 31 - Fotogalerij Adriana, But, Coby, Commando, Contentus, Cronus, Cunado II, DMS Stork, En Avant 4, Fairplay 31, Friesland,
               Friso, Guardian, Günther, Hebo-Cat 12, Herkules II, Hermes, Het IJ, Jan Leenheer, Johanna, Kaliwaal IV, Kaliwaal 14,
               Kattenmeer, Oder, Onbekend (3x), Oriënt, RosaBella, Sea Bravo, Sepia, Therese, Veerhaven X, Waddenzee
               & Agenda (31/07)         & Sleepboothavens (02/08)           & Transporten (04/08)
               Fotogalerij Van de volgende schepen zijn op verzoek van een fotograaf foto's verwijderd:
               Adma, Adriana, Gabriëlle, Interlude, Jan de Sterke, Johannes, Maarten & Rosalie
               & Dienstvaartuigen AMS 60, Arca, IJsselmeer,

week 30 - Fotogalerij Argus, Bis Viridis, Bo Jo, Bo Joop, Coastal Challenger, Cunado II, DMS Stork, Dockyard IX, Dutch Pioneer,
               Elly, Emmanuel II, Emmeloord, Emmy, Gepke III, Jannie B., Jaro, Mustang, Nelly, Seraya, Seville, Sil-Jeske-B., Spintore,
               Sterna, Terra Plana, Theodor, Tor, Voe Vanguard, Willy,                                                            
               & Transporten (23/07)           & Agenda (23/07)                & Dienstvaartuigen Merwestroom, Petri,

week 29 - Fotogalerij Argus 1, Aries, Bis Viridis, Danique-F, DMS Stork, Dolfijn, Hamble Guardian, Herkules II, Jan Leenheer, Jaro,
               Jopie, Kara, Mistral, Multratug 7, Multratug 12, Multratug 17, Multratug 32, MTS Valiant, MTS Viscount, Nelly, Orca, Orion,
               Perfect 6, Pionier 3, Quayonge, Rijn, Roos, Texelbank, Tineke, Venus, Walvis, Waterman, ZP Chalone, ZP Condon.
               & Transporten (20/07)         & Sleepboothavens (19/07)         & Dienstvaartuigen HT 1, P 139, RWS 26, RWS 71, Zeearend

week 28 - Fotogalerij Anna Marie, Barki II, Beagle, Bis Viridis, Bo, BoBo, Bogenbay Batyr, Bonheur II, Borkum, Conwenna,
               Dennis F., Dickens, Dirk II, DMS Stork, Dockyard III, Donau, Duke II, Fairmount Glacier, Fairplay 34, Gea, Hampshire,
               Hannah, Hebo-Cat 10, Hebo-Cat 12, Huibregt, Innovation, Joson, Mazzel, Nauryzbay Batyr, Oceaan II, Ostara,
               Raiymbek Batyr, Runner, RVE 21, Senden, Seraing, Tender, Tetje Anna, Union Diamond, Union Princess, Volharding 1,
               VOS Paradise, VOS Prelude, Vyaz, Waterpoort, Wil S., YN 513407, YN 513507                                             
               & Publicaties (08/07)         & Transporten (14/07)         & Sleepboothavens (11/07)
               & Dienstvaartuigen Asterias, De Twaalf, De Zes, Mercuur, Rotterdam, RPA 10, RPA 11, RPA 12, RPA 13, RPA 15, RPA 16,
               RPA 20, RWS 20, RWS 57, RWS 71, RWS 73, RWS 78, Scheurrak, Speurder, Zuid-Holland, Zuid-Holland Zuid,

week 27 - Fotogalerij Alp Ippon, Arend, Atlas, Centaurus, Coby, Elba, Fraternité, Furie, Kim, Limburgia, Multratug 31,
               Smit Cheetah, Thamesbank, Union Bear, Union Lynx, Viking, YN 571790
               & Publicaties (04/07)         & Transporten (05/07)         & Sleepboothavens (06/07)         & Boek : Scheepswerf TSM (06/07)
               & Dienstvaartuigen IJsselmeer, ODV-1, RPA 13, RPA 14,

week 26 - Fotogalerij Alp Ippon, Asterix, Bogenbay Batyr, Catharina 6, Centaurus, Commerijn, Dilles, Dirk II, En Avant 4, En Avant 30,
               Fairplay 27, Geo Gleistein, Haai, Innovation, Lekstroom XI, MTS Viking, Multrasalvor 4, Multratug 5, Multratug 9,
               Multratug 17, Nauryzbay Batyr, Olan, Oranje, Otegen Batyr, Raiymbek Batyr, RT Borkum, Seda, Sund, Viking, VOS Patriot,
               VOS Precious, ZP Chalone, ZP Condon,                                                            
               & Publicaties (25/06)         & Transporten (27/06)         & Dienstvaartuigen RPA 13,

week 25 - Fotogalerij Beagle, Bona Spes II, Coastal Chariot, Contender, Daan, Dancing Water, En Avant 30, Fairplay 21, Felix, Flax,
               Friendship, Friso, Harm, Jaro II, Johannes, Johannes J, Mantra, Mikky May, MTS Valiant, Multratug 5, Multratug 29 (2x),
               Patrijs, RVE 6, Scheldestroom, Sentosa, Stralsund, Union Lynx, Vlug II, Willem B. Sr., Zeeleeuw,                                                                           
               & Transporten (21/06)           & Sleepboothavens (21/06)           & Publicaties (21/06)           & Agenda (21/06)
               & Dienstvaartuigen Zirfaea,

week 24 - Fotogalerij Aaltje, Atlantis, Bo, Bonny, Catharina 10, Celsea B., Cronus, Damco 5, Finland, ForEver, Fregate,
               Geertruida van der Wees, Gepke, Harmonie, Hunter, Invictus, KP 16, KP 19, L'Avenir, M 206, Navicula 1, Nieuwe Vaart,
               Nyassa, Panter, Parnas, Saluté, Schleppko 4, Sentosa, Smit Noorwegen, Thijs, Tom, VOS Sugar, Waddenzee, Walvis,
               Water Lady,                                                            
               & Varende activiteiten (13/06) o.a. Dordt in Stoom, Zeewolde, Middelburg en Lelystad (100 jaar ZZW).
               & Transporten (16/06)           & Sleepboothavens (14/06)           & Publicaties (14/06)
               & Dienstvaartuigen Rotterdam, RPA 13,

week 23 - Fotogalerij Adriaan, Anders J. Goedkoop, Atoll, Beagle, Bo Joop, Broedertrouw XV, Danuba, De Jonge Gerbrand 3,
               Dockyard III, Eddi, En Avant 4, En Avant 7, Fregate, Hendrikje, Hoop, Jacoba, Jacolien, Jamaica, Jan Leenheer, Jaro II,
               Jelle Auke, Karin, Kim, Laura, Libertas, Liberté, Libra, Limburgia, Maarten, Marysia, Maxi, Multratug 5, Multratug 14,
               Mustang, Nero, Orion, Ostara, Perfect 6, Phoenix, Pilot, Pollux, Priok, Rebocador 12, Riga, Roek, Roos, Rotterdam, SB 3,
               Scheelenkuhlen, SD Rebel, Sea Bulldog, Sea Echo, Shadow, Sirius, Sovereign, Spintore, Sund, Svitzer Amstel,
               Svitzer Muiden, Svitzer Svezia, Taurus (2x), Terina-B., Thijs, Thyra, Timmy, Tommy, Tyfoon, Union 7, Union 11,
               Union Diamond, Union Fighter, Union Wrestler, Ursus, Virgo, Voorwaarts, VOS Preluder, Waddenzee, Walrus II,
               Waterman, Waterweg, Y 8122, Yvonne, Zar III, Zeldenrust
               & Congressen (05/06)        & Publicaties (05/06)        & Transporten (10/06)
               & Dienstvaartuigen P3, P11, PA3, RPA 13, RWS 21, Saeftinge ex RP 10,

week 22 - Fotogalerij Adriaan, Albatros, Alja, Argus, Aries, Avontuur 2, Beagle, Betsie G., Bo Jo, Bobo, Commando, Conquest 1,
               Content, Daisy Doardo, Dirk II, Dockyard III, Dockyard VI, Dutch Pioneer, Elbe, Ella, En Avant 9, En Avant 30, Fairplay 34,
               Fregate, Friso, Furie, Gebr. Bever, Geertruida van der Wees, Gepke, Gino, Gyas, Hampshire, Hannah, Helena, Hercules,
               Hudson, Husky,                              
               & Transporten (30/05)     & Sleepboothavens (30/05)

week 21 - Musea (27/05)     & Evenementen (27/05)     & Congressen (27/05)     & Publicaties (27/05)

week 20 - Geen mutaties

week 19 - Fotogalerij Adriaan, Albatros, Amice, Anna B., Avanti, Barney, Betsie G., Bobo, Dageraad, Danube, Dikky, En Avant 7,
               En Avant 9, En Avant 30, Gabber, Gar, Gepke, Ginger, Gino, Hampshire, Jacoba II, Joset, Jutter, Karin, Lambert,
               Lekstroom XI, Liz, MPR Sounder, Multratug 20, Multratug 33, Mustang, Njord, Noardermar, Panda, Phoenix,
               Pieter Boele, Rupertus, Sil-Jeske B., Sirius, Spes, Tortsen, Triton, Union 7, Union 11, Vlieger, Waterpeil, Woeste Willem
               & Transporten (12/05)     & Sleepboothavens (12/05)     & Musea (08/05)     & Evenementen (08/05)     & Congressen (08/05)
               Dienstvaartuigen Grote Stern, PoA 5, RPA 12, RPA 13,                & Laatste nautisch & behoudsnieuws (11/05)

week 18 - Fotogalerij Adelaar, Aquarius, Argus, Buizerd, Catharina 7, Dianne, Dockyard V, En Avant 4, En Avant 30, Finland,
               Hampshire, Harmonie, Hebo-Cat 7, Hercules, Hugo, Jan de Sterke, Maarten, Noordzee, Orion, Roek, Rosalie,
               Scheelenkuhlen, Terramare 1, Thetis, Titon, Walrus II, Walvis, Watergeus, Willy, Zeldenrust,               
               Dienstvaartuigen P6, RWS 71,
               & Laatste nautisch & behoudsnieuws (05/05)            & Transporten (05/05)
               & Musea (05/05)            & Evenementen (05/05)            & Congressen (05/05)

week 17 - Fotogalerij Alcyon, Atlas, Atoll, Boa Tyr, Catharina 5, Catharina 7, Condor, Daan, De Jonge Gerbrand 3,
               De Jonge Gerbrand 7, En Avant 7, En Avant 27, En Avant 30, Fish-Hunter, Frisian, Hannie, Hunter, Jacob S., Janny, Jaro II,
               Karasay Batyr, Karin, Libra, Lingestroom, Multratug 13, Multratug 17, Multratug 20, Nova Cura, Orion, Pefra, RT Evolution,
               Sirius, Smit Seraya, Stintfang, Texelbank, Thijs, Tommy, Union Princess, Veerhaven IV, Veerle, Viking, Vivat, Walvis,                Waterman, Waterlelie, Waterstad, Wil S.,
               Dienstvaartuigen Barracuda, Houtvliet, P 129, Zeearend,
               & Laatste nautisch & behoudsnieuws (24/04)     & Transporten (27/04)     & Musea (24/04)     & Congressen (24/04)

week 16 - Fotogalerij Adolphine, André B., Antiquiteit, Argus, Atlas, Blauwvoet, Bona SPes II, Dea, Dockyard III, En Avant 9,
               Geertruida v.d. Wees, GPS Avenger, Ida, Jowi, M & M, Multratug 13, Multratug 33, Njord, Stormvogel, Tevreden, Thetis,
               Veerhaven VIII, Willeke,                                                                                          
               Dienstvaartuigen P5 (2x), RP 15, Speurder,     & Musea (18/04)     & Congressen (18/04)
               & Evenementen agenda (18/04)     & Boeken Walburg     & Laatste nautisch & behoudsnieuws (18/04)

week 15 - Fotogalerij Adma, Alina, Ander J. Goedkoop, Ara, Aruba, Brutus 2, Buffalo, Condor, Daan, Danube, Dickens, Dutch Pioneer,
               Egbertha, En Avant 4, Fairplay XI, Fairplay 27, Fairplay 35, Fe-Ja, Friso, Georges, Gepke, Gouwestroom, Iris, Karasay Batyr,
               Maarten, Mover 3, Multratug 17, Multratug 31, Nadir, Rebocador 12, Roek, Romar, Saturnus, Scheelenkuhlen,
               Scheldestroom, SD Jacoba, Shadow, Smit Kamara, Sijtje, Triton, Verona, Vlieland, Warber, Wiljo, Willeke, Willem Jr.,
               Zasavica III, Zeehond,                                                            
               Dienstvaartuigen Stad Zwolle, RWS 57,     & Boeken Walburg     & In de verkoop (12/04)
               Sleepboothavens (11/04)     & Transporten (11/04)     & Laatste nautisch & behoudsnieuws (13/04)

week 14 - Fotogalerij Alcyon, Argus, Aries, Artemisia, Beagle, Berend-N., Bison III, BoBo, Brittannia, Constructor, Daan,
               Dian Kingdom, Donar (2x), Door Vertrouwen, Doordouwer, Dreumes, Duke II, Durkje, En Avant 1, Fairplay 21, Fairplay 23,
               Haddock, Kabanbay Batyr, Marietje, Mercurius, Monopool, Multratug 5, Reitdiep, Roos, Rijn, SD Rebel, Smit Hudson,
               Smit Kamara, Spintore, Susy 1, Svitzer Titan, Torsten, Veerle, Walrus II, Witte Raaf, Zwabo 2,
               Dienstvaartuigen A 853 Nautilus, RP 8, Sire,
               & Publicaties (05/04)     & Boek Walburg     & Sleepboothavens (07/04)     & Nieuw in de verkoop (07/04)
               & Transporten (06/04)     & Laatste nautisch & behoudsnieuws (06/04)     & Evenementen agenda (05/04)    & Musea (05/04)

week 13 - Fotogalerij A874 Linge, A875 Regge, Alk, Anco, Anna 4, Antje 9, Anton V., Atlantis, Barkentijn, Barney, Beagle, Bo Joop,
               Borkum, Breezand Y 8018, Broedertrouw 2, Chelsey, Cobi M., Coby, Commando (3x), Conquest, Danube, De Ruyterkade,
               Dieni, Dolfijn, Dommel, Donau (2x), Dutch Pioneer, Dutch Power, Elbe (2x), En Avant 9, En Avant 12, En Avant 27,
               En Avant 30, Experience, Fairplay 27, Fairplay 34, Faiplay 35, Frisian, Furie, Gemini, Gepke, Gouwestroom, Hampshire,
               Hendrik, Herkules II, Houtmankade, Jannie B., Jill F., Johanna van der Wees, Joson, Junior, JWR, Lekstroom 1, Libra,
               Limburgia, Linge A 874, Maasstroom 9, Martje 1, Matricaria, Maurice, Mazzel, Mistral, Mons, MTS Valour, Multratug 3,
               Multratug 16, Mustang, Njord, Patrijs, Paula, Philmar, Quattro, Regge A875, Rotterdam, Scheldestroom, SD Jacoba,
               Sea Bravo, Smit Ebro, Steenbank, Terramare 1, Thamesbank, Thyra, Tiny Tjerk Hidde, Torro, Tyfoon, Vos Stone,
               Y 8018 Breezand, Zeemeeuw,
               Dienstvaartuigen Havendienst 20, P5, RWS 21, RWS 43
               & Transporten (29/03)     & Laatste nautisch & behoudsnieuws (29/03)     & Musea (29/03)

week 12 - Evenementen agenda     & Transporten     & Laatste nautisch & behoudsnieuws (23/03)

week 11 - Laatste nautisch & behoudsnieuws     & Congressen e.d.     & Publicaties     & Musea

week 10 - Fotogalerij Adelaar, Atlantis, Atoll, Bonheur II, Dockyard III, En Avant 7, En Avant 30, Happiness, Hebo-Cat 12, Herkules X,
               Interlude, Irgiz, Jan Abels, Klaas, Maria Catharina, Martinus, Martijn Eva, Merwede, Morgenster, MTS Vigilant, Multratug 3,
               Multratug 17, Noach, Phoenix, Rebel, Rheinland, Roos, Smit Waalhaven, Sonja, St. John, Succes, Texelbank, Thamesbank,
               Theodoor, Titon, Typhoon, Union 7, Union Diamond, Veerhaven VII, VOS Prelude, Walrus V, Walter, Y 545020,
               Zeelandia, Zeeleeuw,               
               Dienstvaartuigen Luctor, Merwede, Pandion, RP 15, RPA 10,
               & Laatste nautisch & behoudsnieuws     & Congressen e.d.     & Publicaties     & Transporten

week 09 - Fotogalerij Abraham van der Wees, Anna Frater, Anna Marie, Arcturus, Barca, Bo Chris Jr., Broedertrouw XIV, Corvus,
               DMS Stork, Elis, En Avant 1, En Avant 30, Fiat, Franz, Friendship, Grienduil 23, Multratug 3, Multratug 31, Orion,
               Oude Rijn, Pieter L., Pursang, Riga, Roos, Rose, Sander Sr., Sil-Jeske B.,
               Succes, Triomf, Union Boxer, Union Manta, Varnebank, Veerhaven X, Veerhaven XI, Volharding, Waddenzee,
               Walvis, Zwerver III,               
               & Laatste nautisch & behoudsnieuws     & Sleepboothavens     & Transporten

week 08 - Fotogalerij Alk, Aquamarijn, Arcturus, Baukje, Bobo, Catharina 10, Christian, Commando, Cunado II, En Avant 32, Ens,
               Fairplay 35, Gemini, Hondsbosch, Houtmankade, Hunter, Inber, Ingona, Innovatie, Johanna, Johanna van der Wees,
               Johannes J., Johnnny Jordaan, Karin, Leanke, Lis II, Louise, Oriënt, P3, Pegasus, RP 15, RPA 3, RPA 8, Sea Bulldog,
               Sea Echo, Union Manta,                              
               & Laatste nautisch & behoudsnieuws     & Sleepboothavens     & Transporten

week 07 - Fotogalerij Erick, Polaris, Poseidon.                                                                           
               & Laatste nautisch & behoudsnieuws     & Publicaties     & Sleepboothavens     & Transporten    & Inhoud editie 211
               & Evenementen     & Beurzen e.d.

week 06 - Laatste nautisch & behoudsnieuws

week 05 - Fotogalerij Adriana, Adventure, Anny, Antonia, Argo, Auriga, Avanti-D, Barkentijn, Bo, Bo-Bo, Brittannia,
               Broedertrouw XIV, Buffalo, Caritas, Cito, Conny, Desperado, Dolfijn, Dombo, Duwaco 1, En Avant III, En Avant 4,
               Experience, Fairplay X, Fregate, Geertruida van der Wees, Gouwestroom, Hampshire, HC 2, Herkules VI, Hunter,
               Hydra, Isala, Janus, Jaro II, Johanna van der Wees, Karin, Lekstroom V, Lucia, Maasstroom 8, Mercurius, Mover 3,
               Noordstroom, Norne, Orion, PA 5, Roos, Phoenix, Rose, Rotterdam, SB 35, Sea Bravo, Smit Kamara, Stoomer, Telstar,
               Texelbank, Transponton 1, Triton, Union Manta, Veerhaven VII, Veerle, Water Lady, Y 8017, Zebulon, ZP Chalone,               
               & Musea     & Laatste nautisch & behoudsnieuws     & Sleepboothavens     & Publicaties     & Evenementen     & Beurzen e.d.
               & Transporten

week 04 - Fotogalerij Blanca, Broedertrouw XV, Cecilia, Frans, Maria, Pegasus, Sea Nostromo Cuarto, Vliestroom, Zeemeeuw
               & Sleepboothavens     & Boeken: Verzwegen zeeheld en De Watergeuzen     & Musea     & Transporten
                Laatste nautisch & behoudsnieuws

week 03 - Fotogalerij Binger, Brittania, Gepke III, Joyce, Karin, Leanke, Maria, Marshal, Milla, Multratug 22, Nieuwendam,
               Noord-Zuidlijn 1, Nora-B., Pallas, Patrol, Pieter Boele, Quirius, Reprise, Ribbemoos II, Saluté, Tarka 2, Torsten,
               Votrans, Westfalia, Yvonne W.,                                                            
               & Sleepboothavens                Laatste nautisch & behoudsnieuws verzameld

week 02 - Fotogalerij A 852 Argus, Belfeld, Bertha, Coesant, De Kreupel, De Rijkswaterstaat 1, Gepke III, Hephaistos, Jamaica,
               Krayenhoff, Multratug 32, Nimr, P49, Roos, Rotterdam, RPA 3, RPA 10, RPA 13, RWS 20, RWS 71, Stormmeeuw,
               Tjerk-Hidde, Vliestroom, Waterlady, Woelwater, IJsselmeer,                                                            
               Laatste nautisch & behoudsnieuws verzameld           & Sleepboothavens           & Loodsboot Perseus

week 01 - Fotogalerij Al-Dakhira, Alp Defender, Burly, Dilles, En Avant 9, Experience, Germa, Gouwestroom, Hammonia,
               Herkules VII, Jaro II, Joson, Lekstroom IV, Lekstroom V, Lekstroom VI, Lekstroom IX, Lekstroom XI, Lekstroom XIV,
               Lekstroom XV, Liberté, Linge, Luxemburg, Madrid, Marie, Maurice, Mina, Mooring Tug III, MTS Indus, Multratug 14,
               Multratug 32, Neptunus, Pilot, Rodie, Rotterdam, Sea Bronco, Smit Schelde, Thor (2x), Tobias, Varnebank, VOS Stone,
               Laatste nautisch & behoudsnieuws verzameld           & Sleepboothavens          & Transporten

_______________________________________________________________________________________________________________________
NOG OUDERE MUTATIES      2015      2016      2017

Als u nog vragen heeft over ons websitebeleid kunt u contact opnemen met webmaster.
Copyright © - 1977 - heden BASM

Stichting B.A.S.M. / SLEEP & DUWVAART © 2018